| Elena_Maria_1993 a întrebat:

Buna seara, TPU! Stie careva cat costa un vaccin impotriva limbricilor pentru catel de o luna- o luna jumatate? Multumesc!

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu stiu de vaccin ci doar de comprimate: https://www.petmart.ro/pratel-10-comprimate.html
Eventual le pisezi si le pui in mancare; banuiesc ca exista un prospect in care se specifica si cantitatea in functie de varsta patrupedului.
Mai asteapta raspunsuri. Poate cineva cunoaste detalii despre vaccin,

| Heloooo366 a răspuns:

Buna seara, un vaccin împotriva limbricilor pentru cățel costa in jur de 50 de lei. P.s. eu atat am dat la cățelul meu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In orasul tau sunt medici veterinari cautai pe net si compara preturiile de la unu si altul nu toti au acelasi pret.

| Horus35 a răspuns:

Există vaccin împotriva limbricilor? După logica mea ar fi imposibil. Pentru limbrici exista diferite pastile care se dau in funcție de greutatea cățelului. Poți vorbi cu un medic veterinar sau să intrebi intr-o farmacie veterinara.

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa vaccinul in pace!
Vezi ca sunt pastile si suspensii pentru limbrici si alti vermi intestinali, la farmacia veterinara (sunt foarte ieftine)!
Mergi la farmacia veterinara si spune-le ce varsta are catelusul si ce greutate si iti vor da ei o pastiluta, care i-o poti baga pe gat catelusului, apoi ii dai sa bea apa, au sa mananceu putina mancare.