| finsta0f a întrebat:

Buna, știe cineva cât costa un vaccin la un catel? Precizez ca are 3 luni și este amstaff

Răspuns Câştigător
| Pati2500c a răspuns:

Primul vaccin costa undeva la 30/35 de lei, nu conteaza rasa, cainii au aceeasi schema de vaccinare. Iti recomand sa faci toata schema de vaccinare si deparazitarea pentru sanatatea catelului tau. Sunt 3 vaccinuri pentru incput care se fac la interval de 2 saptamani, al 3 lea este cel anual si se va face in fiecare an. Un vaccin costa maxim 40 lei. Depinde de veterinar. Dupa ce faci primul vaccin probabil o sa te programeze pentru urmatorul. Bafta