| Fantha a întrebat:

Buna!
Stie cineva cum fac multe monede la barn buddy?
Am vazut ca un prieten avea un mil si ceva thinking

4 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Te referi la bani obisnuiti? Pai furi de la vecini(care nu au caine) si pui tot felul de flori.iti aduc bani multi. Si legumele si fructele adum bani happy Si animalele... dar trebuie sa ai cativa la inceput si apoi tot cresc.succes

| positivity a răspuns:

Buna.

Pai banii se fac, prin a vinde legume, fructe. etc.

Pa, pa.

| Fundiツ a răspuns:

Eu am un program fara virusi care poti sa iti pui 2-3-4 5 cate milioane vrei crede-ma eu am level 229 si nu este vorba despre cheat engine ca aia este o prostie lasa-mi id tau pe mess daca vrei programul ti-l pot da la 20 de euro papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de eurorolling on the floor! poti sa-l iei de pe google