| Redhead6 a întrebat:

Stie cineva cum poate o persoana sa participe la evenimente sephora sau la alte evenimente de beauty? Mersi.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Trebuie sa fii cat de cat populara pe social media sau sa lucrezi la vreo revista glamour/beauty sau sa ai relatiiwinking. Daca esti Vasilica de lucreaza casiera la Kaufland sau Maria de e educatoare la gradinita NU te invita nimeni la evenimente de beauty.

| Violleta2022 a răspuns:

La aceste evenimente poti participa numai daca ai invitatie, sau esti ziarist la nu stiu ce revista mondena.