| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

Buna seara. Ca sa participe cineva la un casting pentru o emisiune poate sa fie înscrisă și de alta persoana? Și persoana înscrisă, ar putea sa afle de undeva cine a inscris-o?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. La emisiunea Visuri la cheie se procedează așa din câte am citit.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru anonim_4396):

Ok. Și nu poate afla in niciun fel cine l-a înscris?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Poate întreba producătorii emisiunii sau cei care se ocupa de casting. Așa poate afla.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru anonim_4396):

Pai eu daca nu îmi dau numele la producători ei de unde știu cine a făcut înscrierea? Că eu trec acolo doar numele persoanei pe care vreau sa o înscriu. Și datele ei. Nu pe ale mele.