| annaliana a întrebat:

stie cineva site-uri de cursuri de machiaj, sau aranjamente florale?

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Ai putea sa intri pe youtube, sunt niste fete foarte dragute care ofera cursuri de machiaj, si sunt in romana. Ele spun diferite teme, pe diferite tipuri de ten si par. Eu una de acolo ma inspirwinking. Funda?

6 răspunsuri:
| thevampirediariesfever a răspuns:

Www.eurocor.ro
Are si cursuri de afaceri, animale, limbi straine, tot ce vrei.
Succes!

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Siteurile de cursuri de machiaj il gaseti pe siteul avon cursuri de machiaj