| BicutsBia2011 a întrebat:

stie cineva un site sau un p[rogram in care poti sa creezi reviste?

2 răspunsuri:
| 0000anonim0000 a răspuns:

Incearca Publisher, face parte din Microsoft Office. cu Word nu ai ce face. sau, cum a spus andreea, quark x press ar fi bunhappy.

| andreeadag a răspuns:

Programul quark x press te poate ajuta. Poti sa-ti faci reviste si ziare.adica paginile! Studentii la Jurnalism din Iasi il folosesc si este foarte bun pentru a iesi un produs de calitate! Este mai dificil de lucrat cu el, dar poti utiliza youtube-ul pentru a te initia cu filmuletele despre cum sa utilizezi quark-ul! O alta varianta este Word-ul nostru de toate zilele, pur si simplu iti faci paginatia acolo si dupa la fel cum va trebui si la quark le transformi in pdf pentru a-ti vedea produsul!
succes!