| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde as putea sa gasesc un manual de utilizare in romana a unei masini de scris?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! Pa-i nu-ti trebuie. Trebuie sa citesti doar ce scrie pe taste. Daca stii sa lucrezi cu computerul, poti lucra si cu masina de scris.

| AvramCodrut a răspuns:

Sa fie detaliat, date tehnice, despre setarea puterii cu care ciocanelele apasa pe hartie etc. Daca se poate si ceva despre intretinerea si eventual repararea unei masini de scris.