| abydeea a întrebat:

Buna,
Stiti unde se afla fundatia Noroc(un adapost de animale) din Constanta?
Multumesc

2 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Presedinte: EUGENIA HULEA
E-mail: eugenia.hulea@fundatia-noroc.ro sau fnoroc@yahoo.com
Telefon: 0723767719 sau 0241620200
Soseaua IC Bratianu, nr. 92, BL SR7, sc A, et 6, ap. 25
municipiul Constanţa, judeţul Constanţa, România

Cont Bancar Fundatia Noroc in lei: RO82BRDE140SV18776411400

ISABELA ŞTEFAN-IORGA
isabela@fundatia-noroc.ro

| abydeea explică:

Am sunat de 3 ori si nu mi-au dat nici o informatie, m-au tot amanat sa mai sun. Eu vreau sa ma duc acolo pentru ca am scos de ieri niste carne de la congelator pentru catei si se va strica daca n-o duc azi. Adresa aia am gasit-o si eu pe net, dar e adresa ei de acasa. Pe mine ma interesa locatia adapostului