| 03052003 a întrebat:

Buna TPU am doua pisicute un motan si o pisica.Le-am primit de la cineva si mi-a spus ca sunt de rasa si ca au blana mare, dar nu si ce rasa sunt.
Motanelul este alb cu negru (mai mult negru doar pe sub barbie pe cap si pe burtica)
Pisicuta este alba si cu cateva pete portocali si gri in cap si codita in dungi portocali si gri.
Ei au blana umpic mai lunga decat cei normali.
Intrebarile mele sunt:
Ce rasa sunt pisoii?
Se vor face cu blana mare sau mai pe romaneste stufosi?

5 răspunsuri:
| Lindoro a răspuns:

Maidanezi sau in cel mai bun caz corcituri

| 03052003 explică:

Cea de la cate le-am primit a spus ca i-a fatat pisica si ca sunt rasa pura
IMG_20150801_204231
IMG_20150801_20347

| 03052003 explică:

IMG_20150801_20347.jpg

| 03052003 explică:

Nu imi merge tag-ul.

| Veva a răspuns:

Daca vad o poza iti pot spune ce rasa sunt, dar din descrierea ta nu par a fi de rasa, mai degraba un metis de ceva