| xXGeo98Xx a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare daca pot sa tin cainele beagle iar afara chiar daca este mic(pui)?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar asigura-i conditii bune. O cusca mai "ferita", adica sa nu fie inundat cand ploua tarelaughing si sa se poata incalzi atunci cand este frig.

| ONElena11 a răspuns:

Da, daca sunt conditii meteo bune si ii asiguri anumite conditii

| AlexDu a răspuns:

Da, vara poti, dar sa aiba o cusca sau un acoperis in caz de ploaie si nu trebuie sa fie foarte frig.

| xXGeo98Xx explică:

Dar eu ma gandeam daca pot pe timp de iarna?