| IlegalSmile a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2 : Unde cade fms? fundita

13 răspunsuri:
| @*iubitza*@ a răspuns:

Fms cade la cei brutali de la orci sau din Bakra, eu am 2. Funitza plizz.

| Nik a răspuns:

La Generali salbatici Si la Arcasi aia de 34... fundita please?

| Nik a răspuns:

La Generali salbatici Si la Arcasi aia de 34... fundita please?

| Nik a răspuns:

La Generali salbatici Si la Arcasi brutali aia de 34... fundita please?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu in map 2 cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fms cade de la mistreti si rib de la caini salbatici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FMS cade la arcasii brutali care sunt la Bo in map 2 dar si in valea seungryong si mai cade la specialist brutal care il intalnesti in seungryong. Ca sa ai sanse mai mari sa-ti pice, atunci cand ii bati nu trebuie sa bagi red.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, fms pica la specialist brutal si la arcas brutal. Mie mi-a cazut la arcas brutal unul +2.Succes!

| AlexBitza a răspuns:

Fms cade la arcas brutal sau speialist brutal, iar arcasul il gasesti la orci si in bakra, si specialsitul la orci dar mai apare si prin bakra cateodata. Succes!

| GameMaster a răspuns:

Buna fms cade la brutali ex:arcas brutal, specialist brutal etc...Tot ce este cu numele de brutal iar daca vrei sa iti pice rib te duci la orci la acei arahani...acolo pica ribu sper ca te-am ajutat. Funda?

| machoboy a răspuns:

Ba pica la general burutal ca mia picat mie az fms bft big grin

| machoboy a răspuns:

Da oricum

| machoboy a răspuns:

Sau la arcas brutal big grin