| lakrymotsa a întrebat:

Am o problema, nu prea gravaa. laughing. Deci eu am un telefon Samsung Gt-5320, si nu pot intra pe net. mi-am facut setarile dar imi spune DNS Failed, si nu stiu ce sa fac ca sa pot intra pe net. De pe cartela aia daca o pun pe alt telefon merge, dar pe al meu nu, de ce? Sau ce as putea face ca sa nu`mi apara DNS Failed?

Ps: Scz CAtegoria

2 răspunsuri:
| arual93 a răspuns:

Poate sunt setarile incorect configurate, te poti duce la un Orange shop

| Ada_Taranu_1982 a răspuns:

Sal iti dau un cod care reseteaza doar WAP ul si eu il folosesc tot Samsung am *2767*927#