| megapupsishicelena a întrebat:

Buna TPU am pgotoshop cs4, as vrea sa imi spuneti pentru a avea mai multe efecte la poze estea neaparat sa am si Adobe After Effects, Lightroom Photoshop etc. este neaparat sa le am instalate? Dau funda 100%.

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu,nu trebuie sa ai acele progame instalate. Vreau sa iti aduc aminte ca Photoshop este un progam unde tu iti creezi efectele. Pentru asta poti folosii brushes, styles, texture, etc. (gasesti pe deviantart.com, de exemplu bokeh brushes). Acele brushes, styles, etc. le instalezi in Photoshop ca sa le poti folosii (sunt tutoriale despre cum se face asta pe you tube). PS: poti forma efecte intrant la "FILTRU" (sus in bara). Bafta! Daca nu te descurci, da-mi mesaj pe TPU.