| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am un Yorkshire Terrier de 7 saptamani si mi se pare ca ceva nu e in regula cu el... blana de la fata este complet neagra, si nu are la botic culoarea crema ca in imaginile de pe google.
Aici aveti o poza cu el >- http://www.facebook.com/....../photo.php
Proprietarul de la care am cumparat catelusul mi-a zis ca ambii parinti sunt de rasa pura, dar mi-au aratat-o numai pe mama, care era adoribila...
E normal ca un pui de Yorkie sa nu aiba boticul crem?
Multumesc la toti! :D

Răspuns Câştigător
| cookyemadyeu a răspuns:

Eu cred ca este in regula unii pui pot fi si cu blana de la fata complet neagra.

2 răspunsuri:
| cookyemadyeu a răspuns:

Ms pentru funda. Apropo cainii la nastere nu sunt trasi la indigo cu aceeasi culoare.mi-am luat si eu unul acum 2luni si nu are tot boticul complet maro are si parti negre