| anonim_4396 a întrebat:

Va rog raspundeti daca stiti! Am un catelus de aproape 3 luni. Este mix de yorkshire terrier cu chihuahua. Are blana exact ca un yorkie doar ca botul nu este asa de paros si crem ca boticul unu yorkie (E PUTIN MAI INCHIS LA CULOARE). Vreau sa va intreb|: Cand va creste mare va avea blana ca un Yorkshire Terrier? Tin sa mentionez ca deja i se deschide culoarea blanii la fata.
PS: Uitati-va mai bine la poza ca sa va lamuriti big grin

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Vei afla cu timpul cat creste. Vrei sa stii totul de acum? Asteapta si vei vedea. Oricum nu creste foarte mare. Bafta!

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Blana nu i se va mai schimba. Eventual cand mai creste se va deschide putin la culoare, dar mai mult nu, deci stai fara griji! Si eu in momentul asta am doi pui de saintbernard si l-am intrebat acelasi lucru pe veterinar. Deci sunt 100% sigura. Sper ca te-am ajutat!

| roxanarisulove a răspuns:

Si eu am un Terrier Yorkshire si acum are parul negru pe spate iar pe botic il are maro, si deja incepe sa i se deschida parul, catelul meu cand o sa se faca mai mare o sa aiba parul gri, deci si al tau s-ar putea sa se deschida chiar mult! pup:*