| AlexBurn a întrebat:

As dori sa imi spuneti ce rase de talie mare sunt bune pentru apartament? Nu vreau caini tip toy ci unul mare.M-am gandit la dog argentinian sau la boxer.Care sunt cele mai bune?

Răspuns Câştigător
| ellena3322 a răspuns:

Da eu iti recomand un boxer deci e super tare

6 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Iti recomand Boxer, Pitbull, Amstaff, Schnautzer Mijlociu si Urias.

| RoxanaDenisa a răspuns:

Boxer, clar boxer.

| angeldevil_7103 a răspuns:

Eu recomand un labrador sau un golden retvier dar poti incerca si un chow chow sau boxer

| HappyDogsRo a răspuns:

Nu prea conteaza ce talie are cainele. conteaza foarte mult cat timp poti sa-i acorzi: ia-ti un caine care sa se potriveasca cu stilul tau de viata pentru ca va veti intelege mai bine. Ambele rase alese de tine au nivel mare de energie si va trebui sa faci plimbari lungi.
Descrieri de rase de caini de talie mare gasesti aici:
http://www.happydogs.ro/rase-caini/caini-talie-mare.html