| KimK a întrebat:

as vrea sa-mi cer scuze in legatura cu intrebarea mea:http://www.tpu.ro/educatie/buna-am-si-eu-o-problema-am-d e-facut-o-compunere-pentru-miercuri-pentru-civica-cu-tit lul-drepturile-copilului-si-mai-am_1/#3203494

nu am stiut ca pe TPU nu avem voie cu teme :)

deci imi pare rau. deci as vrea si multe raspunsuri si sa nu cereti funda pentru raspunsuri.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

E foarte bine, ca ti-ai recunoscut greseala, ca ti-ai cerut scuze si vrei sa schimbi comportamentul tau, dar si a celorlalti (dand un exemplu bun). Te felicit. Tine-o tot asa!

5 răspunsuri:
| KimK explică:

Dau fundita pana la urma.

| KimK explică:

Va dau iar link-ul pentru ca vad ca nu a mers
http://www.tpu.ro/......-mai-am_1/

| KimK explică:

@yumeee Nu am vrut asta, dar nu mergea link-ul si voiam sa imi cre scuze pentru protia pentru care am facut-o.

| yumeee a răspuns:

Deci, stai să înţeleg.
Mai întâi îţi ceri scuze, precizând că nu ştiai că nu e permis să ne ceri să îţi rezolvăm temele, apoi ne inviţi să... îţi facem tema?
eşti cam twisted.

| Aloh123 a răspuns:

Fa dar trebuie se dai fundita