| onuutza a întrebat:

As vrea sa stiu si eu Acordurile de la Bruno Mars- Grenade dar in romana daca se poate pentru ca in engleza sunt diferite -.- Fundaa :*

1 răspuns:
| Blagandrey a răspuns:

Http://tabs.ultimate-guitar.com/......10date.htm Ai aici acordurile. Si acordurile "in engleza" cum le spui tu sunt tot la fel ca cele "in romana" numai scrierea este diferita. Daca nu te descuri pune click pe acordu de pe stitul pe care ti l-am dat si iti arta cum sa iti pui degetele pe note sa iti iasa acordul respectiv.