| CatsKittens a întrebat:

Azi am gasit impreuna cu prietena mea un cățelușa foarte mic si nu stim ce sa ii facem! Sper sa ne ajutati!

Răspuns Câştigător
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Buna, eu sper sa-l luati in casa l-a caldurica si dupa aceea sa-l duceti la doctor pentru deparatizare interna/ externa si alte investigati.
Nu stiu cat de mic este dar nu cred ca va refuza un pic de laptic si un o conserva cu mancarica pentru pui.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ce as-i faceti... il intoarceti cu roatele-n sus si-l scarpinati pe burta!

| Al_Ella_1986_HVKt a răspuns:

Daca l-ati luat in casa, ii dati sa manance hrana umeda junior si lapte. Duceti-l la veterinar cand mai curand posibil!