| Hikari a întrebat:

Cainele meu a mancat o discheta demachianta cu putin acetona. E grav? Ce sa fac? Acetona era de vreo 3 minute pe discheta :-s.

2 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Asteapta. In 3 minute s-a evaporat destula acetona incat sa nu-i faca rau. Te asigur ca vei recupera discheta dupa un timp. Da-i sa manance ceva lichide, astfel va dilua putin, in caz ca era discheta imbibata complet. Daca apar manifestari neplacute te rog sa consulti un veterinar. Succes

| Marwell a răspuns:

N-are nimic, stai linistita ca e totul ok.