| k1dutzz a întrebat:

Buna TPU cand dau sa intru in jocul minecraft. imi da eroarea: Error Could not create the java virtuale machine
Eror A fatal exception has occurred. Progran exit. Dati-mi site de unde sa downloadez un java mai bun. am java 7. Sau spuneti-mi ce trebuie sa-i fac FUNDA!

2 răspunsuri:
| aLeXsNs a răspuns:

Pff eu am schimbat windowsul si dupa mi-a mers. S-au s-ar putea sa nu ai programele necesare. Java etc. Nu mai imi aduc minte ca sunt vreo 2 ani asa de atunci.

| RobertSiAtat01 a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi windows-ul sad