| cuticaadrian2 a întrebat:

Cat costa un filtru de testoase?

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Asa cum ti-am lasat intr-un comentariu la o alta intrebare, pretul variaza in functie de marimea acvariului. Daca iti doresti unul mai bun si aun acvariu in jur de 70 de litri, pretul poate ajunge si pana la 400 de lei.

Daca ai un acvariu mai mare, poti lua unul extern care este mult mai indicat in cazul acestor acvarii.

Daca acvariul e mai mic pana in 200 de lei poti cumpara un filtru ok.

Iti las un link unde sa iti faco o parere. http://www.aquariumprest.ro/

Pa.

| FiddleStick a răspuns:

Intre 320-450 ron unul nou si 150-250 unul second hand. Pentru un cost mult mai mic se poate construi un filtru extern home-made