| andreea_9606 a întrebat:

ce produs imi recomandati pentru indepartarea parazitiilor la papagali? perusul meu se scarpina cam des, ii cad fulgi si azi, dupa ce l-am lasat sa se balaceasca intr-o sapuniera cu apa, am observat pe aripa o mica portiune fara pene. am gasit la un petshop un spray pentru prevenirea si indepartarea parazitiilor pentru pasari exotice- ectocid parca. ce parere aveti? plsss ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Fantoma_1807 a răspuns:

Dar esti sigura ca sunt paraziti? Poate e ceva dermatologic, mai bine mergi la un medic sa nu faci alta trasnaie.

| adrian1989 a răspuns:

Da-l la pisica ca e pe moarte(mancala-r pisica sa-l manance cu fulgi cu tot)