| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

Buna >TPU`:d< Cine imi poate explica cum se pune sau unde site`urile de haine gratis sa lucruri gratis pe stardoll? Am gasit ca pe bar nu stiu cum sau pe proxy dar nu inteleg cine imi explic si mie sau cine e amabil sa imi lase id`ul sa-l pot contacta in legatura cu jocu` plz:X dau funda+vot`hee hee

Răspuns Câştigător
| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Pai este usor: apesi pe un site de acolo, bagi primul site care ti-l da pe bara de url, apoi te loezi pe stardoll si sus mai ai o bara de url.bagi al doilea site acolo si dai go.Mai exista cazuti in care ai un singur site, atunci il bagi pe acelasi site. Daca nu ai interles emailul meu este smaranda_parincu@yahoo.com