| GaGaholicLittleMonster a întrebat:

happy Dati-mi si mie povesti cu vampiri! happy fundita este garantata! big grin

7 răspunsuri:
| Anonima568 a răspuns:

Ms pentru fundita >big grin

| BiancaSweetGirl a răspuns:

The Vampire Diaries, Vampirii din Morganville, Academia Vampirilor

| Sarahh a răspuns:

Elenei ii mor parinti intr-un accident ea cu fratele ei Jeremy raman la o matusa care are grija de ei. Elena il intalneste pe Stefan. Se indragostesc, afla ca e vampir. El e vampirul cel bun, dar are si un frate rau, Damon. Elena seamana perfect cu fata care i`a transformat pe Damon si Sfefan in vampiri. Si fata aia(Katherine) o sa apara, incearca sa-i omoare pe frati, pe Elena. Atat Damon cat si Stefan se indragostesc de Elena, dar ea il alege pe Stefan. Ea alege sa stea alaturi de el orice s`ar intampla, chiar sa moara ca prietenii ei sa scape de pericole, pentru ca in scurt timp orasul lor incepe sa fie invadat de vampiri(care o vor pe Elena, din cauza Katherinei) si varcolaci. Prietenele ei cele mai bune Bonnie (care vrajotoare) si Caroline (vampir) sunt alaturi de ea.

Funda?

| larisaionela a răspuns:

Https://www.facebook.com/......media/set/ e facuta de mine sper sa-ti placa stiu ca a trecut mult timp de cand ai ceruto dar acum am facut-o

| grim1998 a răspuns:

Buna iti sugerez filmul "Amurg", e un film frumos si e cu vampiri!

| denisa778 a răspuns:

Fantana Blestemata (vampir )
b>Bunicul unui prieten mai pleca din cand in cand cu calul si caruta prin padure sa ia lemne.
In afara satului era o fantana abandonata, nimeni nu se ducea sa bea acolo fiind si acoperita.Intr-o zi, bunicul venind de la munca trece pe langa fantana.
De la departare vede un om stand cu picioarele in fantana ca si cum plutea(era cu spatele si nu l-a vazut la fata). Omul se apropie mai mult putin, si trece pe langa el la vreo 20-30 de metrii.
Il vede la fata si isi da seama ca e fostul lui profesor de scoala.Omul il saluta dar profesorul nu zice nimic... Bunicul merge mai departe neintelegand dc nu ii da buna ziua inapoi.iar dupa cativva pasi realizeaza ca profesorului lui a murit de 5 ani.
Se intoarce sa se uite, iar profesorul se uita fix la el urat. Bunicul cand a vazut a sarit in caruta, a dat bice la cal, si cand a ajuns aproape de curtea lui, de frica a sarit direct din caruta in curte peste gard...E si putin amuzanta povestea, dar nu as fi vrut sa fiu in locul batranulu! dar am auzit ca fantoma era vampir! asa s-a spus! va spun eu am auzit-o adica nu-i buniucl meu si nimeni din familliea mea va doar spun cum ar fi o fata ce poveste happy