| imagummybear a întrebat:

Din curiozitate va intreb:
1.Ce animal de casa aveti?(nu se pun animalele sau catelul de la bunica)
2.Ce varsta are?
3.Care e povestea lui?(daca are vreuna)
4.Îl/îi iubiti?
5.Ce nimale ati avut inainte?
Eu am un caine Cuky si o pisica, Kitty, amandoi au un an (au crescut impreuna).Îi iubesc la nebunie.Pe Cuky l am primit iar pisica am vazut cand cineva a aruncat o pe camp asa ca am luat o.Inainte am avut:iepuri,perusi,hamsteri, pesti si cincilla si din pacate fiecare a murit de cauze naturale (batanete)
P.S. Cine vrea pote sa mi trimita si o poza happy. Merci! Dau fundita pentu cel mai interesant raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cadariu_Gabriela_1992 a răspuns:

1.Am un pechinez (Lola)
2.Are 4 ani
3.pai nu cred ca are, mama mi la adus de la cineva. big grin.
4. Da!
5. pisica, papagali, broasca testoasa (era mica, nu crestea, o tineam in acvariu), porcusori de guinea, o soparla, bine inteles ca pisica mea(siameza) a fatat o Multime de pui.Si pesti, care murea peste 2 zile ca ai puneam in borcan cu apa de la robinetlaughing)))

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Iată aici animalele noastre de casă și povestea lor.http://zinnaida.ro/2012/10/14/poveste-catelusa-bella-vic-40/