| AmeliaD a întrebat:

Exista cineva care a facut trailere pentru carti pe Wattpad? Daca da, cum? As vrea sa fac si eu unul dar nu stiu.

1 răspuns:
| 200ana a răspuns:

Nu stiu dacă cu ajuta cu ceva dar am făcut trailere pentru cărți normale la un concurs boovie cu clasa. Am slectat cele mai importante secvențe din carte, fără sa dam spoilere, am scris exact ce trebuia sa apăra in fiecare secvența, schimbând puțin dialogurile, am căutat detalii pentru personaje ca sa se asemene cu cine ii jucau și am filmat. De ce informații exact ai nevoie?