| IrinaAndreea a întrebat:

TPU! Intrebarea mea se adreseaza celor care au cont pe Webkinz.

Acum ceva timp am primit cadou o jucarie de aia (niciodata nu esti prea mare pentru plusuri, nu-i asa?), mi-am facut cont pentru ca eram curioasa, dar evident ca n-am mai intrat niciodata pe el si nici nu mi-am notat username-ul sau parola. Venind o verisoara mai mica in vizita si vazand jucaria, m-a rugat sa-i dau ei contul meu, dar problema e ca am aruncat codul, asa ca nu mai pot sa-mi recuperez parola si singura sansa ar fi sa mi-o amintesc singura. Insa nici de username nu sunt prea sigura, asa ca intrebarea mea este daca un utilizator inregistrat ma poate cauta in baza de date a site-ului pentru a-mi da username-ul exact? Cred ca este ceva cu "IrinaAndreea", dar nu sunt prea sigura. Multumesc anticipat celor care imi vor raspunde, macar sa stiu daca se poate sau e cazul sa-i cumpar alta jucarie vara-mii.

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

Da