| Usturoi a întrebat:

La forum-uri de metin2 unii dupa ce posteaza ceva au o semnatura.Intrebare mea este:Cum imi fac si eu o semnatura? Please help me! Funda garantat pentru cel mai explicit.

1 răspuns:
| DeNNis_3994 a răspuns:

Salut... Poti intra pe cooltext. Link : www.cooltext.com Selectezi Logou-l care iti place, alegi grafica, si le faci cum vrei u. Sunt diferite tipuri de scrisuri.Ca sa postezi aceasta semnatura pe forum trebuie sa ii iei adresa url si sa o pui pe acel forum cu [url]adresa url [/url]. Sper ca te-am ajutat.Bafta!