| dolllhouse a întrebat:

Buna TPU! Mi-am luat un hamster( o sa imi fac gradina zoo la cate animale am ) maro si nu stiu ce gen sa fie ( F/B ) si ce nume sa ii pun... Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ca să-i determini sexul citește aici http://www.animalutul.ro/......ului/1532/
Și numele nu știu, că doar tu-l strigi, eu am avut unul pe care l-a chemat Gufi.
Să-ți traiască noul prietem cu blăniță și să ai o zi cu zâmbet!

7 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Să-l stăpânești sănătoasă și să-ți poarte noroc.

| InnaaYY a răspuns:

Cum adica ce gen sa fie? E genu pe care l`ai cumparat:|. Cauta pe internet nume de hamsteri.Imi poti spune si mie cat ai dat pe el?:X
Uite aici: http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php
Alegi litera cu care vrei sa incepe numele si iti daa.Sunt ogroazaa:X.
Please raspunde`mi la intrebarea de mai sus:o3.

| XKidutzaa a răspuns:

Wow! ce rasa e? eu mi-am laut ieri un hamster sirina pui si am dat 15 lei pe ellaughingte-au fraierit aia cae ti l-au vandut cu atatalaughing

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Pai pune-i un nume care sa mearga si la feminim si la masculin
~riky~myky

Răspuns utilizator avertizat
| dolllhouse explică:

Pai, InnaaYY, nu stiu pentru ca nu m-am uitat la prei si nu am fost atent la gen. Dar era cam 30, 55 lei. Si IMPERA. Era fata. I-am pus numele Willow.

| WladTPU a răspuns:

Chitz,Mouse, gasesti u