| twilightt a întrebat:

Nu stiu cum se face origami pentru lebada! Imi dati plz un site pe care sa invat? Si daca mai stiti si niste siteuri pe care pot sa invat cum sa fac mai multe lucruri din origami si Quiling(Nushu cum se scrie)nu ezitati sa le scrieti si pe ele! Cele mai bune siteuri primesc funda!

2 răspunsuri:
| Mirunica47 a răspuns:

E un site... "origami club" il gasesti usor si sunt o gramada de categorii; adica "easy" "animals" etc... poate gasesti ceva pe acolo. happy sper ca te-am ajutatwinking