| AnielaaEllaMaxii a întrebat:

Peste cateva saptamani imi voi cumpara un bichon. Nu stiu sigur daca e femela sau mascul. Nu stiu ce nume sa-i pun. Daca o sa fie mascul ma gandeam sa ii pun : Snowey sau Max... Si la femela : Kira sau Toffi. Ma puteti ajuta? Care dintre ele?
Stiu ca e o intrebare cam ciudata dar...

Răspuns Câştigător
| Voro a răspuns:

Max e nume de caine mare, sa fim seriosi, nu se potriveste in nici-un caz la un bichon. In schimb Snowey imi place chiar foarte mult. La fata iti recomand Daisy sau Kira.

5 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Max si Kira suna frumos si sunt bune pentru bichoni.

| AnielaaEllaMaxii explică:

Multumesc tuturor! Am ales Kira sau Snowey (eh, asta e daca se murdareste, tot pufosul meu o sa fie!) happy
O sa vad cui ii dau fundita big grin

| Ancaaa23456 a răspuns:

Max & Kira
Snowey n-ar merge pentru că sigur s-ar murdări nonstop, oricât l-ai spăla și ar trebui să-l schimbi în ceva de genul: Dirty-Snow laughing

| mili25 a răspuns:

Max & Toffi

| Alex_Mario_1999 a răspuns:

Ai putea sa-i spui Bella, Bubulina, Sara.