| AlexAL275 a întrebat:

Recent am făcut comanda pe eMAG pentru un sac de mâncare uscată pentru câini de la Brid Care 12 kg 162 de lei. Ce părere aveți? Este bună? Știu că cea mai bună mâncare pentru un câine junior este de la royal, dar na nu mă pot întinde cu bugetul.
Link: https://m.emag.ro/......D98GLYBBM/

1 răspuns:
| DuckDodgers0 a răspuns:

O hrana buna porneste de la 40% carne in compozitie, personal am 2 ciobanesti germani si am renuntat sa ii hranesc cu hrana uscata, preferand sa le fac mancare din bosog, rinichi, piele de pui legume si orez, suplimentand cu vitamine si oase de vita sau cartilaje din piept de pui