| Blossomis a întrebat:

Buna tpu.Sunt o mare iubitoare de porcusori de guineea.AM avut 11 porcusori si i-am dat pe toti.Se inmultise intre ei iar parintii mi-a zis sa-i dau pe toti.acum am o chinchilla foarte frumoasa dar nu prea imi place.Nu este un animal care sa ma reprezinte.Adica este bine ca nu mananca mult si e foarte curata, dar doarme mult si cand o scot afara sta foarte putin cu mine. Vreau un porcusor de guineea pentru ca sta langa tine si iti cere atentie.Care are un porcusor de guineea si nu il mai vrea si vrea o chinchilla sunt dornica sa fac un schimb.Ganditi-va ca este in favoarea voastra pentru ca chinchilla este 1 mil iar un porcusor poti sa-l iei si pe degeaba.Care este interesat va rog mult sa scrieti mai jos.

3 răspunsuri:
| SadBoyForever a răspuns:

Cum fac sa uit moartea porcusorului meu de guineea il aveam din 2007.

| invisibleboy a răspuns:

Hamsteri nu vrei?

| barabau99 a răspuns:

Gaseste la un magazin de animale FUNNY si gasesti acolo niste vietati foarte frumoase si in special porcusorii de guineea Funda?