| Katyk3229 a întrebat:

uneori nu-mi aduc aminte cand sa dau mincare sau sa fac curat la animale, cine ar putea sa-mi facă un orar? Am aceste animale :
2 pisici (una insarcinata)
4 Păsări
3 Pești mi-am instalat o aplicatie in care trebuie sa scriu ora si ea o sa imi amintească dar orarul cu ce sa fac si la ce oră? Ca rog mult cine poate sa mi-l faca?
DAU FUNDITA!
VA ROG

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orarul ti-l faci tu. Sunt animalele tale nu ale noastre.

| JulyDreams a răspuns:

La pisici poti sa pui mancare o data pe zi. Ele vor manca atunci cand le e foame. Nisipul il poti schimba imediat dupa ce isi fac nevoile... banuiesc ca nu e prea placut mirosul.
La pasari si pesti nu ma pricep.