| Depu93737 a întrebat:

va rog sa imi spuneti
Deci am un labrador de astazi si nu stiu de cate ori sa il plimb in timpul scolii si in timpul vacantei? Sunt frigurosi sau caldurosi? Sa ii las fara hainuta acum pe vremea asta cand ii duc la plimbare? De cate ori sa ii dau mancare? Va rog ziceti-mi, multumesc!

2 răspunsuri:
| MadaMary67 a răspuns:

Cand esti la scoala plimbal de 2 ori (30 de minute intr-o zi ) am si eu 3 si fac la fel
In vacanta poti sa.l plimbi de 3-4 ori pentru.ca iesi mai mult afara.

| Depu93737 explică:

Si de catr ori sa il plimb cand ii pui si cand ii mare?