| boy95boy a întrebat:

Voi ce hobiuri aveti?
Le puteti descrie?

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

Pasarile de curte si porumbeii de agrement.
Gainile sunt prima mea dragoste, cand am timp stau cu orele si ma uit la ele, le hranesc si le dau "desert" de cate ori am ocazia(paine inmuiata, varza, trifoi), chiar vorbesc cu ele(da, gainile iti raspund daca vorbesti cu ele).
Porumbeii sunt un hobby descoperit ceva mai recent.Imi place sa-mi petrec timpul cu ei. Ii hranesc, le pun apa intr-un lighean si ii privesc in timp ce fac baie, le fac poze.
Abia astept primavara, cand unchiul meu va lua niste pui de curca:X.

8 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Pai mie imi place foarte mult sa fac origami.De ani intregi tot fac.Ma uit pe youtube si incep sa le recreez. Un alt hobby ar mai fi machiajul.Inca de cand eram in liceu ma machiam toata ziua si am inceput sa fac de la machiaje naturale pana la cele cat mai sofisticate.Intr'un final am facut si niste cursuri sa pot si profesa.Pentru mine e un mod de relaxare.Alt hobby ar mai fi schiatul.Cum vine iarna eu sunt pe partielaughing. Si cam atat. Tu ce hobby'uri ai?

| Florry19 a răspuns:

Fotografia. Îmi place să fotografiez natura sau să surprind oamenii.

| lucyx01 a răspuns:

Hobiul meu este sa ma distrez laughing pe bune :d scuze daca n-are sens. Imi mai place sa ma uit la wwe chiar daca sunt fata :d ori cum nu-mi pasa ce cred alti :p WWE E TARE big grin

| lucyx01 a răspuns:

Hobyul meu este sa ma distrez :d sincer acum :d. scuze daca nu are senswinking. Imi mai place sa ma uit la wwe chiar daca sunt fata :d ori cum nu imi pasa ce cred alti. WwE e CeL Mai TaRe :d

| Nirvana a răspuns:

Teatrul. E singurul lucru care ma implineste. Ma bucur ca mi-am descoperit aceasta pasiune. Nu conteaza cat de suparata sunt. Cand joc totul se sterge cu buretele.

| danny_5176 a răspuns:

Inotul (divin day dreaming)
ping-pong (uneori si beer-pong)
biliard
fotbal
muzica la greu... e mai greu pentru ca sunt cam pretentios si nu prea gasesc mel care sa imi placa sad
beutul cu pretenii
si beutul cu pretenii big grin
de descris nu prea stiu ce sa descriu pentru ca sunt hobby-uri obisnuite big grin
u ce hobiuri ai? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul (sportul meu favorit) Scufundarile din Egipt (minunate!); Cititul; Plimbarile prin parc, calatoritul, cantatul lapian si chitara, muzica pop, clasica.

| cristina_1954 a răspuns:

Inotul:Xcare il ador, sa stau pe mess, sa ma uit la tv, sa ascult muzica, sa ma plimb pe afara, si ar mai fi dar ma opresc decat aicibig grinlaughing