| DeshiBebe a întrebat:

Buna TPU vreau cateva nume de pisoi si de pisica, dar nu cele de pe net, ca le-am vazut big grin Cele mai dragalase nume primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Met a răspuns:

Luxor pentru o pisica foarte neagra si sa fie baiat sta bine numele doar numele pisicilor se pune cand sunt micute si pe parcurs se potrivesc cu numele happy

7 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Pe pisica mea o cheama Bella (in francea inseamna 'frumoasa').
Daca este mascul, ii poti pune numele Tomi sau Aky.

| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Mie imi plac: pentru motaani : Tom, de la care pornesc si Tomasito, Tommy, Tomita,... sau Figaro.Si de pisici Cruiela (asa s-a numit prima mea pisica), Dodo, Didi nume scrte pe care le poti si alinta "

| DeshiBebe explică:

Mai astept raspunsuri. P.S pisica/pisoiul are culoarea neagra cu alb si cu roscat. Azi s-a nascut si nu m-am uitat sa vad daca e fata sau baiatbig grin

| DeshiBebe explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar astept si altele.

| Fintommi a răspuns:

Eu am 2 motani. Dany si Felix laughing Le-am pus numele pentru ca mi-au placut foarte mult ..bine am stat sa ma gandesc care dintre ele ..care sa fie. Depinde ce preferi tu. daca ai un nume preferat poti sa ii pui numele ala. Sau poate chiar unei persoane care te ajua sau te-a ajutat sa iti amintesti mereu. ai putea sa ii pui si nume din seriale sau filmele tale preferate.un actor sau ceva..sau ai putea sa astepti putin si sa vezi cum se comporta pisica ta, si sa ii gasesti un nume care sa o/il caracterizeze! Bafta!

| Anne2001Love a răspuns:

Hmm...depinde de comportamentul fiecaruia...
- daca se poarta ca un rege/regina: Ducesa, Merlin;
-daca este dragalas/a si pufos/pufoasa: Pufu; Daisy, Bella;
-depinde de culoare: Blacky(daca e negru), Snowy(daca e alb).
-nume ale unor artisti renumiti...

| Heaven15 a răspuns:

Daca e fetita poti sa ii pui numele Soffy, Kitty sau Keisy daca e baietel poti sa ii pui numele Leo, Tomita sau Puficel :-)