| Corinutza3600000 a întrebat:

Buna tuturor. Am o problema si va rog sa imi raspundeti cat de repede posibil ca nu ma ia somnul de griji. Am o catelusa de 5 anisori si in seara asta a cazut pe scari,a alcunecat,a venit cu capul de gresie la aproximativ un metru. Nu a curs sange,a ametit si inca o doare foarte tare la atingere, ce spuneti? E grav? Macar sa stau linistita pana o duc la veterinar. multumesc

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Doar medicul poate sa iti spuna daca e grav sau nu, doar dupa un consult.
Deci, o sa vezi maine, nu mai sta cu griji, totul o sa fie bine.

| OoBunnyoO a răspuns:

Ai putea sa o duci la veterinar pentru a fi sigura.