| pissy4u a întrebat:

Buna tuturor va rog sa ma ajutati cu o informație: am un bichon maltese talie mica si acum 2 saptamani l-a muscat o capusa, l-am dus la doctor i-a facut antidotul i-a dat tratament 20 de zile cu antibiotic i-am facut si perfuzii cu duphalait si glucoza dar nimic. Am 1 saptamana jumatate de tratament si nu si-a revenit poate cineva sa ma ajute cu o informatie ce as putea face sau daca isi mai revine? Mulțumesc mult

1 răspuns:
| piticot4 a răspuns:

Isi va reveni stai linistita dar probabil nu este asa de la capusa ci de pa prea multe medicamente sau poate a mancat ceva ce nu trebuia