| Lolly184 a întrebat:

voi credeti in superstitii? Eu de ex nu prea cred, azi am umblat incaltata numai cu un pantof pentru ca a trebuit sa imi pun un pantof la usa sa nu raman pe afara laughing si unele superstitii zic ca daca umblii incaltata numai cu un pantof poate aduce moartea unui parinte. Voi credeti in supertitii de genul asta? sau daca te uiti la ceas si e ora fixa inseamna ca cineva te iubeste? Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu cred în superstiţii! De exemplu, alaltăieri, pe data de 13, mi-a mers foarte bine! Acelaşi lucru trebuie să faci şi tu. Baftă!

| AndreasB a răspuns:

Lolly nu exixta superstiti poti sa faci ce vrei sa dai cu oglinda de pereti ca nu se intampla nimica! Si eu am spart cand eream mic oglinda cea mare de la dulap si nu s-a intamplat nimica in urmatori "7 ANI DE GHINION" asa ca nu iti mai face griji! Ma bucurca ca te-eam ajutat. Funda?

| anamaria25_5505 a răspuns:

Parintii tai sunt bine. Deci nu ar trebui sa crezi in superstitii. Parerea mea...