| DeathTheKid a întrebat:

Credeti in supertitii sau in supranatural? Eu personal nu cred in superstitii, insa cred in supranatural.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred, nu mi se pare logica niciuna, adica ce treaba sa aiba daca iti trece o pisica neagra prin fata, cum poate asta sa iti "influenteze" viitorul? Deci n-au nicio logicastraight face

| LolaKissTheGirl a răspuns:

In superstitii cred, dar in supranatural nu. Sti de ce? Pentru ca nu exista.

| Anarchy_9738 a răspuns:

Superstiile sunt prostii de inventate de oameni batrani pentru a speria tineretul, iar supernaturalul e inventat de oameni care se plictisesc.Nu cred in nici una, doar ma cunosi.