| passion a întrebat:

vreau sa-mi iau un acvariu cu pestisori guppy si m-am gandit sa ii pun pe frigider... e ok?

7 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Sincer mie nu mi se pare o idee prea buna... Frigiderul trepideaza, face caldura in spate...

| AvalohAlyn a răspuns:

Daca nu afecteaza temperatura pestilor si a acvariului il poti pastra pe frigider.Asigura-te ca nu se intampla asta.Il poti pune pe o masuta, dulapior oriunde in camere.

| Malvina24 a răspuns:

Da! cred ca da! de ce nu ar fi ok? spui ca frigiderul''emite unde'' care le-ar putea face rau? probabil! nu stiu 100% insa nu cred ca poate fi asa de rau!

| alecs871 a răspuns:

De preferat pestele ar trebui sa il pui in frigiderhee hee
Nu cred ca o sa ii deranjeze deloc, oricum, se vor obisnui ei cu timpulhee hee

| ady2607 a răspuns:

Da, iti recomand. O ruda de-a mea are unul si e chiar frumos. Dar trebuie sa ai grija de el. Ai putea sa-l pui si in sufragerie, daca vrei. Bafta.

| dailydaisy07 a răspuns:

Nu. tinei langa fereastra sau aproape de fereastra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu o sa le prea convina trepidatia, mai bine pe o masutza, dulap.