| popescudorinel a întrebat:

.am 3 nimfe...un baiat si doua femele..si baiatul nu prea mananca...imi puteti spune de ce? si cu cine se va imperechea? ..multumesc funda

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Poate nu ii ajunge la 3 nimfe. S-au mananca pe ascunswinking, da tu stai cu ochii pe ei? Poate mananca si nu l-ai vazut tu, e slab? Se va imperechea cu una cred, am citit undeva ca papagali isi aleg partenerii pe viata, numai daca va muri se va imperechea cu alta.