| Miky_Pisi_ a întrebat:

Bună ziua, as dori sa cumpăr un cățel chiuhuaua dacă se poate original cu metis, este un site OnePet acum nu stiu daca sunt de încredere. Ma ajutați va rog frumos sa găsesc un cățeluș de aceasta rasa, sa nu fie nici prea scump gen peste 1500 lei.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ar fi de dorit să-l iei "pe "ăzute" nu online să n-ai surprize. Caută că sigur găsești in zona ta

https://www.olx.ro/animale-de-companie/q-chihuahua/

| dullcat a răspuns:

Buna. Nu ai vrea sa iei in considerare o adoptie? Iesi mai ieftin si tot faci un catel fericit, tot iti poate oferi iubire neconditionata si tu ii poti oferi lui.

Am cautat recenzii pe pagina de Facebook si n-am gasit nimic, nici pe google, plus ca nici nu exista pentru Romania, degeaba au trecute acolo pe site butoanele sa ii gasesti pe social media.In schimb am gasit pagina internationala si la fel, nu au nicio recenzie, iar comentariile sunt spam. https://www.facebook.com/profile.php?id=100084034268572 Personal, zic ca nu inspira incredere deloc.