| C1P1K a întrebat:

Buna Ziua asi dori si eu un cod Webkinz nefolosit inca. Fratiorul meu are 7 ani si vrea cont angry ma cam supara si parinti nu vor sa ii cumpere un Webinz.
Va rog frumos sa nu il postati public ma gasiti la id de mess: gaby_regele_fetelor97 sau Skype galatigaby97.

Răspuns Câştigător
| alexxandra a răspuns:

Poti sa ii faci un cont de proba unde ii poti alege un caine sau o pisica ii dai nume si spui daca e fata sau baiat si asa poti incheia cearta.succes!

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Uite iti dau eu dar este cont : user name : rituta passwordsadnu stiu)

Iti dau codul :8e9t7hkg sa te bucuri de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey Gaby eu nu am webkins dar verisoara mea are. nu-ti poti face cont decat daca ai un cod unic de pe animalu ala pe care il gasesti in magazine. alcumva nupsad

| C1P1K explică:

Va Rog Toti Useri Doresc sa Imi Dati Codul Webkinz pe Messinger deoarece codul care la postat,, adriangabor92" a fost folosit. Va rog Fumos. Multumesc Pentru Intelegere!

| C1P1K explică:

Apropo acel cod care va merge promit ca dau fundita. Deabea Astept sa imi primesc PSP de la fratele meu ca am facut un targ ii dau cod webkinz imi da PSP.

| C1P1K explică:

In Sfarsit Mio dat PSP Topic Of