| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa adopt un porcusor de guineea insa nu gasesc.Da cineva spre adoptie acest animalut? As dori ca persoana sa fie din Tulcea

1 răspuns:
| Anonimopt a răspuns:

Salut! Poți găsi pe OLX donatorii, deși cred că nu prea sunt. Eu am unul de un an. L am cumpărat de la un fel de crescătorie ( aducea în petshop ). Îți recomand să îl ei de pe la vârsta de 3-6 luni că sa se poată acomoda. Nu cred că e scump la 50 de lei unul. Eu zic că merita. Funda? laughing)