| Theyuu a întrebat:

Bunaaa as avea si eu o intrebare ...cam cat costa jocul Sims 3? Dar Sims 2?

Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

Pai depinde din ce magazin il iei. Eu am vazut intr-un magazin Sims 2 la pretul de 100 de lei, iar Sims 3 la vreo 150 lei... Acum nu stiu cam cat mai este pretul. Nu cauta pe net, ca unele preturi nu-s adevarate. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| retouchan a răspuns:

The sims 3.
Eu mi l`am cumparat cu 150 Ron happy

Dar depinde si din ce magazin il cumperi. oricum mai putin de 100 nu dai pe el.Sunt foarte scumpehappy

Si la the sims 2.chiar nu stiu :-s

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Din cate stiu eu, costa pana intr-un milion si jumatate.

Eu una am downloadat Sims 3'u de pe net. Si merge la perfect`:X. E un joc fte frumos.

Eu zic ca nu merita sa dai bani degeaba!`winking