| dededede_9458 a întrebat:

BUNaaa tpuuuuuuulove struck cat costa un trabant?laughing vreau si eu sa imi iau unu.sad da nu stiu daca am bani:X dau fundaaaaaaalaughing):* pentru cele mare imi dauu; X pretu

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In momentul asta, Trabantul e masina de colectie, deci, al naibii de scump.
Iar, daca gasesti unul la un pret uman, te costa enorm sa-l intretii.
Trabantul e o masina foarte speciala. Eu am condus Trabant timp de vreo 25 de ani. Stiu o gramada de chestii despre masina asta, de care am fost si am ramas indragostita.
In general, cine are ACUM Trabant, e un impatimit, care nu-l vinde.
In schimb, daca nu i-a adaptat motorul, e o mare problema sa gasesti piese de schimb, ca sa nu mai vorbim ca nu merge cu benzina chioara, ci cu amestec de benzina cu ulei. Si nu prea cred ca se mai gaseste ulei din ala de amestec.
Daca mai vrei detalii, posteaza aici intrebari punctuale si iti voi raspunde cu cea mai mare placere.

| rapa a răspuns:

M ai disperat cu trabantu tau nu stiu cat poate sa coste daca nu e original tot sa fie tot original costa cam... 100 de euro?

| Bujîe a răspuns:

Ce proastă.

| At3 a răspuns:

Trabantu e mai scump ca mercedesu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pricep de ce ai postat la categoria asta, ca doar trabantul nu e ciine. Mare ti-e gradina Doamne.

| Feliciann a răspuns:

Daca iti cauti o masina contacteaza-ma pe mail sau mess capelinul@yahoo.com

| GabyG a răspuns:

Depinde cele mai ieftine le gasesti cam la 600 lei, mai sunt si trabanturi la 4.000 euro, mai scumpe nu stiu.

| alex97ro a răspuns:

Am vazut trabant si cu 200 ron dar si cu 800 ron in targ cam asalaughing Frumoasa intrebare

| Theo5370 a răspuns:

Pretul trebuie sa fie cam cat al unui voucher pentru ca sunt masini vechi.In jur de 1400ron